LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Door Kickers 2 - zapowiedziano kontynuację taktycznego policyjnego RTS-a

Studio KillHouse Games poinformowało, że pracuje nad Door Kickers 2, czyli kontynuacją udanej gry taktycznej z 2014 roku.

Na razie jedyne, co o niej wiemy, to fakt, że autorzy zamierzają porzucić dwuwymiarową grafikę na rzecz pełnego 3D i zmiana ta będzie miała duży wpływ na mechanizmy rozgrywki. Zachowany zostanie za to widok z lotu ptaka.

Na tym kończą się ujawnione informacje. Nie wiemy nawet, na jakie platformy sprzętowe zmierza Door Kickers 2, choć wersja pecetowa wydaje się pewna, a wydania mobilne prawdopodobnie również są w planach. Więcej konkretów otrzymamy 17 stycznia, gdyż wtedy to studio KillHouse Games zamierza oficjalnie zapowiedzieć grę i opublikować pierwsze screeny oraz materiały wideo.

Warto przy okazji wspomnieć o innych informacjach, którymi autorzy podzielili się w podsumowaniu minionego roku. Znalazła się w nich zapowiedź edycji pudełkowej pierwszej części Door Kickers, która ma trafić na półki sklepów w lutym. Twórcy pochwalili się także, że dzięki współpracy z moderem o ksywce Red Panda udało im się wypuścić szereg pecetowych modyfikacji jako darmowe aktualizacje do wersji mobilnej gry. Ponadto w ostatnich miesiącach produkcja doczekała się szeregu lokalizacji, wśród których nie zabrakło polskiej.

Przypomnijmy, że Door Kickers to gra taktyczna, w której dowodzimy oddziałem SWAT. W trakcie zabawy musimy m.in. ratować zakładników, atakować kryjówki przestępców oraz eskortować więźniów. Produkcja kładzie nacisk na realizm rozgrywki – akcje są trudne i wymagają opracowywania dobrych planów, a podczas misji wykorzystujemy ten sam sprzęt oraz procedury, co prawdziwy policjanci. Wszystko to rozgrywane jest w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-01-05 15:29:23