LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dodatek do Simsów 3 oficjalnie zapowiedziany

Pierwsze rozszerzenie do gry The Sims 3 zostało oficjalnie zapowiedziane.

O tym, że dodatek jest w produkcji wiemy od miesiąca, chociaż oczywiście fani na pewno spodziewali się go jeszcze przed pojawieniem się pierwszych przecieków na ten temat. The Sims 3: World Adventures zabierze graczy i Simy w podróż po lokacjach inspirowanych bardzo znanymi, prawdziwymi miejscami.

The Sims 3: World Adventures będzie wymagał podstawowej wersji gry i zostanie wydany 19 listopada w Europie (oraz trzy dni wcześniej w USA). W ramach bonusu fani, którzy zakupią dodatek dostaną tysiąc SimPunktów. Będzie można je wydać w sieciowym sklepie The Sims 3. Pojawi się w nim ekskluzywna zawartość, dostępna tylko i wyłącznie dla posiadaczy rozszerzenia.

Jak sama nazwa wskazuje, w World Adventures zwiedzimy egzotyczne punkty rozsiane na całym globie. W końcu będzie okazja żeby wyrwać się z podstawowego miasteczka. Po 5 miesiącach intensywnego ogrania i żmudnej pracy, Simom na pewno przyda się urozmaicenie. Na razie nie znamy jeszcze ceny pierwszego dodatku, ale zapewne te informacje zostaną szybko uzupełnione.

W rozszerzeniu nauczymy się sztuk walki w Shan Simla (Chiny), odkryjemy bogatą kulturę i znane budowle podczas romantycznej podróży do Champs Les Sims (Francja) oraz zwiedzimy starożytne katakumby w Al Simhara (Egipt). W każdym miejscu pojawią się nowe wyzwania, ukryte skarby, umiejętności, postacie, osobowości i style, które oczywiście będziemy mogli przywieźć do domu.

W przypadku pierwszej odsłony The Sims najpierw otrzymaliśmy możliwość wzbogacenia repertuaru przedmiotów i stylów dostępnych dla naszych podopiecznych (The Sims: Światowe Życie). Inauguracyjny dodatek do The Sims 2 pozwolił nam rozwinąć karierę naukową Simów (The Sims 2: Na Studiach). Obie części otrzymały rozszerzenia podejmujące podobny temat wakacji.

Machina do nabijania pieniędzy rusza ponownie. Tym razem w nieco unowocześnionej formie, czyli wraz z ekskluzywnymi materiałami dostępnymi tylko w dystrybucji elektronicznej (za wspomnianą wirtualną walutę). Propozycja zwiedzenia trzech wymienionych miejsc wydaje się zbyt kusząca żeby z niej zrezygnować.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine


Klemens
2009-08-03 18:53:05