LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dobre wyniki sprzedaży polskiego Realpolitiks. Zbliża się druga część

Mieszczące się w Katowicach studio Jujubee poinformowało, że łączna sprzedaż Realpolitiks na PC, Switchu oraz na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy.

Firma zaktualizowała również swój harmonogram wydawniczy, w którym znalazła się zapowiedziana dwa lata temu kontynuacja cyklu.

Realpolitiks 2 ukaże się w 2020 roku. Dokładna data premiery ma zostać ustalona przez wydawcę (1C Publishing EU) i podana w późniejszym terminie. Tytuł w pierwszej kolejności pojawi się na PC. W planach jest także wersja na konsole, nie ogłoszono jednak, na które konkretnie.

W przygotowaniu jest również konwersja pierwszej części Realpolitiks na PlayStation 4 i Xboksa One. Studio Jujubee szacuje, że prace nad konsolowymi portami zakończą się pod koniec tego roku. Oprócz tego firma planuje w najbliższej przyszłości wydać jeszcze dwie inne produkcje: strategię zatytułowaną Dark Moon oraz futurystyczne wyścigi Flashout 3, a także konsolowe porty gier Kursk i Deep Diving Simulator. Ten ostatni doczeka się również dużego DLC oraz specjalnej wersji Deep Diving VR – oferującej pełne wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości.

Źródło:
"Frozen" - GRY-OnLine


Klemens
2019-06-17 16:40:03