LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Divided We Fall - darmowe granie do piątku z okazji premiery

Wypuszczona we wrześniu 2016 roku w Steam Early Access gra strategiczna Divided We Fall ukazała się w pełnej wersji. Jeżeli szukaliście tego typu produkcji osadzonej w realiach II wojny światowej, to w najbliższym czasie chyba nie doczekacie się niczego lepszego, zwłaszcza że do 9 października tytuł kupicie w promocyjnej cenie.

Gra sprzedawana jest obecnie za 9,74 euro (około 42 zł), ale to nie koniec dobrych wieści. Deweloperzy postanowili zachęcić graczy czymś jeszcze. Do najbliższego piątku w projekt można grać zupełnie za darmo. Oznacza to, że najpierw możecie go sobie bez przeszkód sprawdzić, a jeżeli się Wam spodoba, to kupicie go w obniżonej cenie.

Divided We Fall jest interesującą strategią, w której kontrolujemy niewielki, liczący czterech żołnierzy oddział. Akcja rozgrywa się na stosunkowo małych planszach, a sukces lub porażka uzależnione są od tego, jak dobrze uda nam się wykorzystać elementy otoczenia i czy zaskoczymy czymś przeciwnika.

Produkcja przeznaczona jest do multiplayera, w którym toczymy pojedynki jeden na jednego. Deweloperzy zatroszczyli się jednak o bardziej rozbudowane opcje. W walce może bowiem uczestniczyć nawet 15 graczy po każdej ze stron, co przekłada się aż na 120 żołnierzy znajdujących się na polu walki. W takim przypadku musimy słuchać rozkazów dowódcy i ściśle współpracować z pozostałymi osobami.

Oprócz tego dostępny jest także specjalny tryb, w którym kooperujemy z innymi graczami, odpierając ataki przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Dodatkowo mamy do dyspozycji namiastkę singleplayera. Nie jest to co prawda pełnoprawna kampania fabularna, ale to zawsze coś.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-03 17:51:36