LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Disney Magic Kingdoms - zapowiedziano strategię ekonomiczną

Firma Disney nawiązała współpracę z doświadczonym mobilnym studiem Gameloft. Właśnie ujawniono pierwszy rezultat tej umowy. Okazała się nim strategia ekonomiczna Disney Magic Kingdoms.

W grze zajmiemy się zarządzaniem lunaparkiem zamieszkanym przez słynne postacie z filmów animowanych Disneya. Z pozoru może to brzmieć jak słynne Disney World, ale w rzeczywistości oddane nam pod opiekę wesołe miasteczko będzie trochę inne, m.in. z tego powodu, że jego mieszkańcy będą żywymi bohaterami, a nie przebranymi za nich pracownikami.

Na razie informacje na temat Disney Magic Kingdoms są dosyć skromne. Gra zapowiada się jednak na stosunkowo klasyczną mobilną strategię ekonomiczną. Będziemy więc budowali nowe atrakcje i ulepszali tej już posiadane. To pozwoli nam zwabić gości, a wydane przez nich pieniądze posłużą nam do inwestowania w dalszy rozwój lunaparku. Oczywiście trzeba będzie odpowiednio zbilansować wydatki z przychodami, tak aby budżet nam się nie zawalił.

Gra prezentuje się stosunkowo standardowo, choć na plus zdecydowanie wybija się oprawa graficzna.

Disney Magic Kingdoms zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android oraz na pecety. Gra oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Nie podano konkretnej daty premiery, ale autorzy obiecują, że powinna ona nastąpić już wkrótce.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-11 18:10:25