LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Digital Dragons 2016 - ruszyła sprzedaż biletów; mamy pierwsze informacje

Poznaliśmy pierwsze informacje związane z tegoroczną edycją branżowej konferencji Digital Dragons, która odbędzie się w dniach 16–17 maja.

Przede wszystkim rozpoczęto sprzedaż biletów – do 15 lutego można nabyć je na oficjalnej stronie wydarzenia w cenie 399 zł (Dev Pass) i 599 zł (Business Pass). Po tym terminie koszt wzrośnie odpowiednio do 599 zł i 799 zł (ceny obowiązywać będą do 15 kwietnia), a później 699 zł i 999 zł.

W tym roku ponownie możemy oczekiwać rozmaitych prelekcji związanych z takimi tematami jak programowanie, grafika, marketing czy udźwiękowienie, a na konferencji pojawią się tacy goście jak:

* Dmitri Martynov – szef Google Play Apps&Games w Rosji;
* Fredrik Wester – szef firmy Paradox Interactive;
* Chris Avellone – słynny deweloper, współtwórca m.in Fallouta 2, Planescape: Torment i Icewind Dale;
* Susan O’Connor – scenarzystka znana z prac nad BioShockiem i Tomb Raiderem;
* Bartłomiej Waszak – programista w Ubisoft Quebec.

Podobnie jak w zeszłym roku, Digital Dragons 2016 będzie miało miejsce w Krakowie na Kazimierzu w budynku Starej Zajezdni (przestrzeń wystawiennicza) oraz w Muzeum Inżynierii Miejskiej (konferencje).

Przy okazji warto wspomnieć, że w ubiegłym roku w Krakowie goszczono m.in. Briana Fargo (InXile Entertainment) i Matta MacLeana (Obsidian Entertainment), a na miejscu pojawiło się ponad 1100 odwiedzających, 430 firm, 60 uczestników konkursu na najlepszą grę niezależną i 12 funduszy venture capital, co jak na razie jest najlepszym wynikiem w kilkuletniej historii Digital Dragons.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-01-21 17:34:52