LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Data premiery The Walking Dead: Our World – Pokemon GO z zombiakami

The Walking Dead: Our World jest jedną z produkcji czerpiących garściami z dorobku Pokemon GO.

Tytuł, który osadzono w uniwersum serialu opartego na licencji komiksów Roberta Kirkmana, zadebiutował na Filipinach, w Norwegii oraz w Australii w ramach tak zwanego „soft launchu”. Niedługo będą mogli go sprawdzić gracze z całego świata; ekipa Next Games ujawniła bowiem, że premiera jej dzieła na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android odbędzie się 12 lipca 2018 roku.

Jak nietrudno się domyślić, The Walking Dead: Our World zabierze nas do świata opanowanego przez hordy krwiożerczych zombie, w którym przyjdzie nam walczyć o przetrwanie. W toku zmagań będziemy nie tylko eliminować adwersarzy, lecz także szukać zaopatrzenia oraz realizować cele misji; w trakcie naszych wojaży spotkamy bohaterów wyżej wspomnianego serialu, na czele z Darylem Dixonem, Rickem Grimesem czy Michonne. Na chętnych będą również czekać cotygodniowe wyzwania, na potrzeby których połączą siły z innymi graczami, by wspólnie zdobywać cenne nagrody.

Niczym w Pokemon GO zarówno oponenci, którym będziemy stawiać czoła w trakcie zabawy, jak i przedmioty czekające na zebranie, pojawią się bezpośrednio w naszym otoczeniu obserwowanym przez kamerę tabletu lub smartfona. Jeśli więc podoba Wam się taki model rozgrywki, możecie już szykować powerbanki – gra będzie korzystać z modułu GPS, który opróżnia baterię w zastraszającym tempie.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine


Klemens
2018-06-26 20:16:55