LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Czy wiecie, że... Greg Zeschuk po odejściu z BioWare zainteresował się browarnictwem?

Greg Zeschuk, jeden z założycieli BioWare, opuścił studio po wielu latach pracy. Jego nowe zajęcie – tworzenie The Beer Diaries – sprawia mu teraz znacznie większą przyjemność.

Tuż przed swoim odejściem Zeschuk nie miał lekko w BioWare. Osobiście odpowiadał za Star Wars: The Old Republic – największą i najdroższą inwestycję EA, która miała powalić graczy na kolana, tak jak World of Warcraft. Okazało się, że nie ma tak różowo. Do tego wkrótce potem doszła krytyka zakończenia Mass Effecta 3. Zeschuk, zmęczony bardzo stresującą i wymagającą pracą, która nie zawsze przynosiła oczekiwane rezultaty, postanowił odetchnąć i we wrześniu 2012 opuścił BioWare wraz z Rayem Muzyką, wierząc, że studio jest „wystarczająco dojrzałe i pracuje tam dość dobrych ludzi, by znieść niedźwiedzi uścisk EA”.

Zeschuk nie myśli o powrocie do branży gier. Znalazł sobie nowe zajęcie, któremu się poświęcił i na razie nie zastanawia się, co będzie robił w dalszej przyszłości. Jego nowym projektem jest The Beer Diaries – strona internetowa, na której co tydzień będzie można obejrzeć uroczysty pokaz warzenia piwa w niezależnych, niewielkich browarach na całym świecie, które muszą konkurować z ogromnymi firmami. Takich nagrań przygotował już 20. Na dobry początek udostępnił ich zwiastun, który znajdziecie poniżej:Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2013-02-02 21:26:32