LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Czołgi projektanta pojazdów do filmu Mad Max: Na drodze gniewu do wygrania w World of Tanks Blitz

Wystartowało halloweenowe wydarzenie w World of Tanks Blitz - Mad Games.

W dniach 17 października - 12 listopada gracze będą mogli walczyć o czołgi o nazwach Scavenger oraz GraveDigger, zaprojektowane przez Petera Pounda. Peter Pound jest artystą, który opracował projekty pojazdów do filmu Mad Max: Na drodze gniewu.

- Pracując dla World of Tanks Blitz miałem możliwość zaprojektowania czegoś unikatowego i miałem pełną swobodę artystyczną - mówi Peter Pound. - W Mad Max: Na drodze gniewu byłem skoncentrowany na samochodach, a teraz zadanie polegało na sprawieniu by czołgi wyglądały jeszcze bardziej pancernie. To było fajne wyzwanie i mam nadzieję, że gracze docenią ciężką pracę jaką włożyłem w te stalowe bestie.

Aby zdobyć czołg Scavenger, trzeba wygrać 50 bitew. Z kolei zdobycie GraveDiggera wiąże się z wykonaniem zestawu misji.

Poza nowymi czołgami, w grze pojawi się zupełnie nowy tryb postapokaliptyczny. W tym trybie burze piaskowe zniszczyły krajobrazy World of Tanks Blitz. Zarówno garaż, jak i mapy będą wyglądać straszniej. Będziemy mogli także wypróbować nowe możliwości typu niewidzialność, tarcze i odnawianie pancerza. Pojawią się też opcje udekorowania czołgów halloweenowymi elementami. Zapowiedziano także powrót bohaterów z poprzednich wydarzeń - Tankensteina z 2015 roku oraz Drakuli i Helsinga z 2016.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-10-18 08:09:19