LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Crusader Kings II: Mroczne Wieki w sklepach

Cenega opublikowała komunikat poświęcony niedawnej premierze gry Crusader Kings II: Mroczne Wieki.

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że w sklepach jest już dostępna doskonała gra strategiczna Crusader Kings II: Mroczne Wieki. Tytuł ten został wydany na komputery osobiste w podwójnej wersji językowej - polskiej i angielskiej do wyboru.Crusader Kings II: Mroczne Wieki to długo oczekiwany następca jednej z najbardziej uznanych gier strategicznych ostatnich lat. Tytuł przenosi gracza w schyłkowy okres Mrocznych Wieków, na tereny niestabilnej politycznie i rozdartej przez zwaśnionych królów Europy. Lordowie przeciwstawiają się swym władcom, którzy starają się utrzymać kontrolę nad swoimi królestwami. Papież nawołuje do krucjat w celu obrony wpływów chrześcijaństwa w Ziemi Świętej, a jednocześnie sam chce utrzymać kontrolę nad inwestyturą biskupów i związanymi z tym bogactwami. Jest to idealny czas dla ambitnych jednostek. Poszerzaj swoje terytoria i zadbaj o bezpieczną przyszłość swojej dynastii. Musisz gromadzić bogactwa, mianować wasali, niszczyć zdrajców i heretyków, ustanawiać prawo i utrzymywać kontakty z setkami hierarchów kościelnych i szlachciców, z których każdy kieruje się własnymi celami.

Każdy dobry władca musi mieć wsparcie przyjaciół. Zachowaj jednak czujność, gdyż wierni wasale mogą zmienić się w rozgoryczonych rywali, a lojalność niektórych z nich może wcale nie być tak wielka, jak się wydaje… Bądź w gotowości i zdobywaj prestiż, by na całym świecie szeptano Twoje imię z szacunkiem, ale i ze strachem.

Crusader Kings II: Mroczne Wieki eksploruje jeden z najbardziej znaczących okresów w historii ludzkości, będąc tytułem opracowanym przez mistrzów globalnych gier strategicznych. Ta epicka gra przywraca średniowieczną Europę do życia, pełną rycerzy, monarchów i intryg…

Cechy gry:

1. Rozgrywka rozpoczyna się w dowolnym momencie między rokiem 1066 a 1337 i przebiega aż do roku 1453.
2. Wybierz chrześcijańskiego lorda i zapewnij przetrwanie jego dynastii, sterując nim i jego potomkami na przestrzeni dziejów.
3. Zyskuj prestiż, utrzymując tron przez pokolenia i powiększaj chwałę swojej dynastii.
4. Rozszerzaj swoje posiadłości ziemskie i chroń je przed rozpadem.
5. Rozwikłuj intrygi swoich dworzan i wasali, z których każdy kieruje się własnymi celami i interesami.
6. Walcz z Maurami, Poganami i Heretykami w imię Krzyża.
7. Broń królestwa przed napadami hord mongolskich jeźdźców.
8. Rywalizuj z Papieżem o kontrolę nad biskupami.
9. Przywróć średniowiecze do życia walcząc przeciwko nawet 32 graczom w trybie multiplayer.Klemens
2012-05-30 12:42:11