LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Conqueror's Blade z nowym trailerem pokazującym oblężenia

Conqueror's Blade to MMO, w którym przeniesiemy się w czasy w średniowiecza. Jednym z elementów gry są oblężenia na dużą skalę, podczas których dowodzimy dużymi armiami.

Uczestniczący gracze kierują atakującymi lub obrońcami, wydają rozkazy oddziałom, a także wykonują specjalne manewry, starając się nie dać zabić.

Wyobraź sobie, że jesteś władcą i pochodzisz z szanowanego rodu, podczas gdy wszelkiej maści nowi lordowie i baronowie szepczą między sobą i kwestionują twą władzę w regionie - pisze Booming Games. - Czas dać któremuś z nich nauczkę, z której wnioski wyciągną (miejmy nadzieję) wszyscy. Twój najbardziej zaufany doradca służy podpowiedzią, w jaki sposób najlepiej trzymać sąsiadów w ryzach.Twórcy zapowiedzieli także kolejną fazę beta-testów, podczas której będziemy mogli wyjść poza mury zamku, zobaczyć otwarty świat i maszerować ze swymi armiami. Booming Games chce wprowadzić graczy w system zasobów, rzemiosła i sieci karawan łączących miasta. Gwarantowany dostęp do bety zapewniają pakiety fundatorów. Sama gra ma być oparta na modelu free-to-play.Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-11-18 21:17:32