LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Company of Heroes 2 - polska wersja, pre-order z nagrodami i wymagania sprzętowe. Gra nie działa na Windows XP

Na Steamie ruszyła przedsprzedaż gry Company of Heroes 2. Jest to drugi po XCOM: Enemy Unknown tytuł, w którym wykorzystano system nagród dodawanych wraz ze wzrostem liczby zamówień przedpremierowych. Dowiedzieliśmy się także, że będzie polska wersja językowa i poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Po przekroczeniu pierwszego progu zestawy zostaną wzbogacone o sowieckie i niemieckie czapki oraz odznaki do wykorzystania w Team Fortress 2. Pokonanie drugiego wiązać się będzie dodatkowo z otrzymaniem cyfrowego egzemplarza gry Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution (jeżeli ktoś już ją ma, to dostanie kod, który będzie mógł komuś sprezentować). Natomiast jeśli liczba zamówień przekroczy jeszcze jedną granicę, do wcześniejszych nagród dodany zostanie Company of Heroes 2 Commissar Chest, zawierający: dodatkowe doświadczenie, archetyp komandora, „dopalacz” jednostek i wirtualną walutę do wykorzystania w przyszłości na zakup dodatkowej zawartości.

Ponadto wszystkie osoby, które skuszą się na pre-ordera otrzymają dostęp do bety gry i dwa maskowania na czołgi. Produkcja rozprowadzana jest również w sklepie THQ, a wkrótce dostępna będzie także na platformie Origin. Użytkownicy usługi Electronic Arts otrzymają dodatkowo jeszcze jedną skórkę na pojazd. Bonusy mają być dostępne globalnie.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe (najprawdopodobniej minimalne), które prezentują się następująco:

* Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz
* Pamięć operacyjna: 2 GB
* Karta grafiki: 256 MB GeForce 8800GT lub lepsza
* Dysk twardy: 6,5 GB
* System operacyjny: Windows Vista/7

Jak widać, CoH 2 to kolejna produkcja - po Hitman: Rozgrzeszenie i XCOM: Enemy Unknown, która nie będzie wspierać systemu Windows XP.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2012-09-21 14:42:28