LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Civilization VI – Nubia i duża aktualizacja gry już dostępne

Zaledwie parę dni temu zapowiedziano kolejną nację DLC do Sid Meier's Civilization VI, a dziś Nubijczycy gotowi już jest do zakupu i ściągnięcia.

Na oficjalnej stronie dodatku w serwisie Steam przeczytać można o wszystkich specjalnych umiejętnościach tego narodu oraz o specjalnie przygotowanym scenariuszu „Dary Nilu”. Rozszerzenie wyceniono na 4,99 euro, czyli ok. 21 złotych.

Korzystając z okazji, deweloper wydał też pokaźną darmową aktualizację do gry – Summer Update 2017. Sporo zmieniło się w balansie rozgrywki, redukcji uległ koszt szpiegów, akweduktów, kanałów ściekowych i dzielnic. Kilka zmian wprowadzono też w mechanikach gry Norwegią, Hiszpanią, Scytią, Kongiem, Grecją i Francją.

Parę nowości i ułatwień dorzucono także do interfejsu użytkownika. Dodano przycisk „Restart”, pozwalający na regenerację obecnej mapy bez zmiany wybranych wcześniej opcji. Dodatkowo umożliwiono graczom zapisanie ulubionych konfiguracji światów, co pozwala na szybszy start kolejnych rozgrywek, które będą idealnie dostosowane do upodobań użytkownika.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine


Klemens
2017-07-28 14:19:50