LOGOWANIE
Zarejestruj sie

City Interactive poszukuje nowych pracowników

Od dawna myśleliście o tym, by spróbować swoich sił w branży gier wideo? Chcielibyście łączyć swoje ulubione hobby z pracą, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Rękę w tej sprawie wyciąga do Was polskie studio City Interactive, które poszukuje obecnie nowych pracowników.

W związku z tym wystosowano list otwarty do wszystkich graczy, którzy mieliby ochotę zrobić coś więcej dla przemysłu gier. W jego zawartości znalazło się pięć swego rodzaju „przykazań”, których musi przestrzegać każdy kandydat chcący należeć do jednego z najbardziej obiecujących rodzimych deweloperów. Ich lista prezentuje się następująco:

* obowiązek robienia tylko bardzo dobrych jakościowo gier (dziś to konieczność, by podbić świat);
* każdy ma prawo do dobrych pomysłów (bez względu na stanowisko);
* nie nosimy krawatów (nie, i już!);
* wykształcenie nie jest najważniejsze (liczą się umiejętności, pasja i chęci);
* luźna atmosfera pracy (u nas to norma, a nie slogan).

Jeśli tylko wszystkie te punkty Wam odpowiadają, przesyłajcie swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres kariera@city-interactive.com. Możliwe, że Wasze zgłoszenie spodoba się w firmie i zostaniecie poinformowani o możliwości podjęcia dalszych rozmów w sprawie objęcia konkretnego stanowiska.

Firma City Interactive w ostatnim roku zasłynęła szczególnie za sprawą dużego sukcesu gry Sniper: Ghost Warrior. W siedem miesięcy od swojego debiutu w wersji na pecety oraz Xboksa 360 rozeszła się w liczbie ponad miliona egzemplarzy, a w najbliższym czasie sprawdzą go także posiadacze PlayStation 3. Oprócz tego polski dystrybutor znany jest z wydawania dużej ilości niskobudżetowych produkcji, które w naszym kraju sprzedają się bardzo dobrze, zapewniając spółce spore dochody.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine


Klemens
2011-03-09 18:32:39