LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ciepłe przyjęcie polskiego Earthcore: Shattered Elements

Dostępna od kilku dni w App Store polska karcianka Earthcore: Shattered Elements zbiera bardzo zachęcające recenzje.

Tequila Games może być zadowolone z wczesnego przyjęcia Earthcore: Shattered Elements. Serwis Metacritic zebrał dotąd cztery oceny gry z zachodniej prasy i wszystkie zostały zwieńczone bardzo wysokimi notami. Najwyższą, 90/100, wystawiło TouchArcade.

"Choć nie jest to gra idealna, zwłaszcza pod względem kilku wyborów podjętych w interfejsie użytkownika i mrocznej palecie, jest to produkcja, którą bez wahania rekomenduję każdemu fanowi karcianek oraz osobom gustującym w sprytnych grach" - pisze redaktor serwisu. Pozostałe trzy recenzje kończą się notami 80/100.

"Earthcore: Shattered Elements rozkręca się powoli, ale rozwija się całkiem przyjemnie" - ocenia 148Apps. "Kreatywne nowe mechanizmy i świetna opcja zabawy solowej sprawiają, że gra warta jest poznania, nawet pomimo niekiedy nudnych sesji" - to z kolei opinia redaktora brytyjskiego Pocket Gamera.

"Być może najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że nie ma tu żadnego systemu energii ani innych restrykcji ograniczających możliwość gry w ciągu" - docenia Gamezebo.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2015-05-30 10:47:53