LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Chronicle: RuneScape Legends trafi na Steam 26 maja

Jagex wczoraj opublikował komunikat poświęcony grze Chronicle: RuneScape Legends.

Rozpoczęło się odliczanie do premiery Chronicle: RuneScape Legends. Jagex potwierdził, że przygotowana przez studio gra karciana nowej generacji pojawi się na Steamie 26 maja – dokładnie dwa tygodnie od dzisiaj. Chronicle na platformie Steam ukaże się jednocześnie w kilku wersjach językowych. Oprócz polskiej i angielskiej, gracze do wyboru mieć będą również wersje francuską, hiszpańską, niemiecką, rosyjską i portugalską. Gracze, którzy zalogują się do gry od dziś, do północy w niedzielę, otrzymają w prezencie trzy darmowe pakiety kart, które zasilą ich kolekcje.

Premiera Chronicle na Steam wyznaczy nadejście nowej generacji pełnych akcji karcianych gier strategicznych, w których gracz walczy o zwycięstwo nad rywalem za pomocą swojej osobistej talii. Prawie każda przewidywalna zagrywka znana z tradycyjnych gier karcianych stanie się przestarzała w obliczu unikatowego podejścia Chronicle do gatunku. Od momentu uruchomienia otwartych testów beta sześć tygodni temu, dziesiątki kart opartych na Old School RuneScape zadebiutowały w grze, a szósta Legenda – Morvan Mistrz Pogromców – pojawi się w szykach późnym latem, wprowadzając całą nową linię strategiczną do odkrycia. Wraz z premierą Chronicle na Steam doczekamy się również debiutu nowego systemu rankingowego, w ramach którego przyznawane będą prawdziwie epickie nagrody.

“Pozostały tylko dwa tygodnie do momentu oficjalnego otwarcia drzwi do Sali Legend Chronicle 26 maja, a premiera na Steam jest tylko początkiem. Wprowadzamy nowe karty co tydzień, zoptymalizowaliśmy nagrody, poprawiliśmy balans rozgrywki, a w odwodzie trzymamy już więcej zawartości na najbliższe miesiące” - powiedział Jamet Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends.

“Chcielibyśmy podziękować wielu tysiącom błyskotliwych karcianych taktyków, którzy pomogli nam w otwartej becie za pomocą informacji zwrotnych doszlifować unikalną mechanikę komputerowej gry karcianej w Chronicle. Oferujemy wszystkim obecnym graczom otwartej bety oraz wszystkim, którzy dołączą w ciągu weekendu, trzy pakiety kart dzięki którym umocnić można swoją talię umożliwiającą podjęcie wyzwań rywali w dniu premiery”.

W przygotowaniu do pełnej premiery na Steam 26 maja, gracze mogą dołączyć do otwartej bety i odebrać swoje trzy darmowe pakiety kart poprzez ściągnięcie gry z: https://rschronicle.com/Klemens
2016-05-13 16:37:06