LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Chivalry: Medieval Warfare – sprzedano 1,2 miliona kopii w ciągu 9 miesięcy

Studio Torn Banner pochwaliło się sukcesem swego dzieła, sieciowej gry bitewnej w realiach średniowiecza zatytułowanej Chivalry: Medieval Warfare.

Okazuje się, że w ciągu 9 miesięcy istnienia produkcji na rynku (począwszy od października ubiegłego roku, a skończywszy na czerwcu) trafiła ona w ręce 1,2 miliona graczy. Z tej okazji twórcy udostępnili też sporą aktualizację, która oferuje m.in. system modyfikowania wyglądu naszej postaci, a także szereg usprawnień.

Liczba sprzedanych kopii gry to nie jedyna statystyka, jaką podzielił się deweloper. Przygotowana przez niego infografika (znajdziecie ją na końcu tej wiadomości) głosi również, że największą popularność tytuł zdobył w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozszedł się w 450 tysiącach kopii. Do innych krajów, w których gra zaskarbiła sobie przychylność użytkowników, należy m.in. Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Rosja i Australia (sprzedaż na poziomie blisko 100 tysięcy egzemplarzy).

Wspomniany system modyfikacji postaci pozwoli na zindywidualizowanie naszego wojaka poprzez nadanie mu wyglądu, którym będzie odróżniał się od innych uczestników bitwy. Dodano znaczną ilość hełmów, godeł oraz wzorów tunik i tarcz, spośród których możemy wybierać – mamy też możliwość zabarwienia w dowolny sposób ubioru postaci. Aktualizacja, która wprowadza tę innowację (nazwana Content Update 2), naprawia również pewne błędy i poprawia wiele elementów gry, takich jak przeglądarka serwerów, system walki i animacji.

Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine


Klemens
2013-08-13 14:44:46