LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Chińczycy, Hindusi i Japończycy w drugim dodatku do Age of Empires III

Brian Reynolds z firmy Big Huge Games udzielił kolejnego wywiadu dotyczącego gry Age of Empires III: The Asian Dynasties, tym razem redaktorowi magazynu GameSpy. Z punktu widzenia fanów rozmowa okazała się bardzo interesująca, gdyż w jej trakcie ujawniono nowe fakty.

Brian Reynolds z firmy Big Huge Games udzielił kolejnego wywiadu dotyczącego gry Age of Empires III: The Asian Dynasties, tym razem redaktorowi magazynu GameSpy. Z punktu widzenia fanów rozmowa okazała się bardzo interesująca, gdyż w jej trakcie ujawniono nowe fakty.Oto najciekawsze informacje w telegraficznym skrócie: • Autorzy chcą, aby dodatek był kompatybilny zarówno z podstawową wersją gry, jak i z jej pierwszym rozszerzeniem. Niestety nadal nie wiadomo, jak firma Big Huge Games dokładnie rozwiąże ten problem. Wygląda na to, że The Asian Dynasties stworzy kolejne podziały pomiędzy użytkownikami trybu multiplayer.
 • Dostępne będą trzy nowe frakcje: Hindusi, Chińczycy oraz Japończycy.
 • Potwierdzono jednostki: Samuraj, Dajmio. Ta ostatnia ma mieć ogromne znaczenie dla rozgrywki, ale więcej informacji na ten temat uzyskamy w późniejszym terminie.
 • Chińczycy otrzymają kartę do talii, po której rzuceniu każdy ratusz należący do gracza stworzy jednego osadnika. Bonus ten daje najlepsze efekty w późniejszej fazie zmagań.
 • Autorzy wprowadzą do nowych map różne niespodzianki. Przykładowo: na planszy Jedwabny Szlak kontrolę nad szlakiem handlowym można objąć poprzez odbicie punktów handlowych z rąk strażników.
 • Japończycy będą mieć tylko jedną kartę umożliwiającą powołanie bonusowych osadników, ale za to będzie można ją rzucić dwa razy.
 • Hindusi nie będą mieć w talii kart powołujących osadników, ale za to jeden wieśniak będzie dodawany jako bonus do każdej rzuconej przez gracza karty.
 • W The Asian Dynasties nie zobaczymy żadnych nowości u Indian oraz nacji europejskich.  O dodatku wspomniał też w swoim blogu Bruce Shelley, pracownik firmy Ensemble Studios. Zdradził on, że prace nad rozszerzeniem prowadzone są już od wielu miesięcy. Aktualnie twórcy testują tryb wieloosobowy i wprowadzają poprawki do balansu.  Źródło:


  GRY-OnLine  Klemens
  2007-05-28 17:08:03