LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Championship Manager 01-02 doczekał się nieoficjalnej aktualizacji składów!

Od premiery Championship Manager 01/02 minęło dziesięć lat, a mimo to gra cały czas jest aktualizowana. Właśnie pojawił się najnowszy update.

Poniżej możecie zobaczyć screenshot prezentujący Arsenal Londyn w Championship Managerze 01/02 po wgraniu September 2011 ODB Update autorstwa ODB Update Team. Aktualizacja ta została udostępniona zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – o tym, że znajduje się ona w produkcji grupa poinformowała już przed kilkoma miesiącami. Wreszcie prace dobiegły końca i fani mogą już pobrać najnowszy update. Oczywiście zupełnie za friko.

Ciekawe jest również to, że po wgraniu Championship Managera 01/02 - September 2011 ODB Update w lidze włoskiej, która została całkowicie i dokładnie zmodernizowana, pojawiło się wielu zupełnie nowych zawodników. Zadowoleni powinni być także gracze preferujący rozgrywkę między innymi w lidze angielskiej, polskiej, norweskiej, szwedzkiej, belgijskiej czy też australijskiej - one również doczekały się gruntownych zmian. Dowodem na to, że baza jest bardzo aktualna, niech będzie obecność Fabregasa w Barcelonie.

Tutaj znajduje się kompletna lista zmian (w języku angielskim), a Championship Manager 01/02 - September 2011 ODB Update można pobrać stąd.

Źródło:
Adam "Harpen" Berlik - gram.pl


Klemens
2011-09-25 18:58:54