LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Castle of Heroes: Rise of the Guilds zawita już tej jesieni

Firma Gala Networks Europe opublikowała komunikat poświęcony dodatkowi do gry Castle of Heroes.

Dublin, Irlandia – 5 października 2010 – Gala Networks Europe, wiodący wydawca bezpłatnych gier online i właściciel portalu gamingowego gPotato.eu, ma przyjemność ogłosić że Rise of the Guilds - rozszerzenie do darmowej przeglądarkowej gry Castle of Heroes, będzie miało swoją premierę w listopadzie. Dodatek zostanie wydane w polskiej, angielskiej, francuskiej, niemieckiej oraz, po raz pierwszy, włoskiej wersji językowej na stronie http://heroes.gpotato.eu

Rise of the Guilds wprowadzi szereg nowych cech i udoskonaleń, dostarczając wszystkim graczom ekscytujących wyzwań, a w głównej mierze oferując członkom i mistrzom gildii nowe usprawnienia w ich gildiach.

Dzięki Osobistemu Systemowi Rankingu gracze będą mogli wykazać się swoimi kunsztem wojennym, a dzięki nowym systemom Wykuwania i Przekuwania będą mogli tworzyć dla swoich bohaterów potężne bronie oraz zbroje. Dodatek wprowadza także wiele zróżnicowanych Dziennych Zadań, silnych przeciwników na poziomach 9 i 10, a także skarby na 11 poziomie. W Obozie Uchodźców gracze będą mogli zaś rekrutować do swoich armii jednostki innych grywalnych ras.

Członkowie wszystkich Gildii w grze dostrzegą także wiele znaczących udoskonaleń podczas ich wspólnych rozgrywek, Rozszerzenie wprowadza epickie walki w trybie Gildia kontra Gildia, podczas których armie graczy będą mogły zdobywać zwycięstwo poprzez niszczenie Twierdzy wroga, okupowanie istniejących budynków czy też zdobywanie większej ilości zasobów niż przeciwnicy.

Ale to nie wszystko. Do dyspozycji Gildii zostaną także oddane nowe budynki, dzięki którym jej członkowie będą mogli otrzymywać różne wzmocnienia. W Lochach Gildii gracze samotnie, lub w grupie będą mogli mierzyć się z różnymi wrogami, zdobywając upragnione punkty doświadczenia, a także zasoby wymagane do wznoszenia budynków Gildii.

Gra Castle Of Heroes jest dostępna zarówno na komputery PC, jak i Mac i nie wymaga instalowania żadnych plików. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie http://heroes.gpotato.eu lub zalogować się na swoim koncie gPotato.eu, aby od razu rozpocząć rozgrywkę! Castle of Heroes jest grą dostępną w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim dla wszystkich osób posiadających konto gPotato.euKlemens
2010-10-15 14:00:07