LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Captain Tsubasa: Dream Team dostępne za darmo

W lutym bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że studio KLab pracuje nad grą mobilną opartą na mandze Captain Tsubasa, którą nasi starsi czytelnicy z pewnością pamiętają z emitowanego w Polsce anime Kapitan Jastrząb. Po kilku miesiącach oczekiwania produkcja zatytułowana Captain Tsubasa: Dream Team pojawiła się na Androidzie i iOS. W obu przypadkach mowa o aplikacji free-to-play z mikropłatnościami.

W grze możemy pokierować najsłynniejszymi bohaterami występującymi w mandze i anime. Mowa o takich ikonach jak Tsubasa Ozora, Kojiro Hyuga, Genzo Wakabayashi czy Taro Misaki. Ponadto pojawiają się też zagraniczni piłkarze, jak Elle Sid Pierre z Francji czy Karl Heinz Schneider z Niemiec.

W przygotowanej kampanii fabularnej możemy odtworzyć najsłynniejsze sceny i korzystać z unikalnych zdolności postaci, jak np. słynnego Tiger Shot Kojira czy Drive Shot Tsubasy. Dodatkowo podczas zabawy ulepszamy ich umiejętności. Ponadto aplikacja pozwala tworzyć własne drużyny marzeń i walczyć nimi w pojedynkach z innymi graczami. Da się nie tylko dobierać piłkarzy, ale też ustalać formacje czy stroje.

Oczywiście w przypadku Captain Tsubasa: Dream Team nie mogło się obejść bez mangowej oprawy graficznej. Dodatkowo deweloperzy chwalą się intuicyjnym sterowaniem i płynną rozgrywką, która nie powinna sprawiać problemów nawet osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z mobilnymi grami.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-12-06 20:36:14