LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Call to Arms – obejrzyj zapis rozgrywki z RTS-a współtwórców Men of War

Studio Digitalmindsoft wypuściło nowy filmik z taktycznego RTS-a Call To Arms. Materiał stanowi zapis rozgrywki z wersji alpha projektu.

Dwa miesiące temu studio Digitalmindsoft, czyli współtwórcy serii Men of War, ujawniło swój nowy projekt, czyli taktycznego RTS-a Call To Arms. Teraz autorzy wypuścili pierwszy materiał video pokazujący zapis rozgrywki. Filmik pochodzi z wersji alpha, więc wiele elementów wciąż jest tymczasowa, ale i tak video daje niezłe pojęcie o tym, co mają w planach twórcy.Ludzie z Digitalmindsoft zbierają pieniądze na produkcję za pośrednictwem własnej strony i na razie idzie im to w bardzo wolnym tempie. W przyszłości zamierzają jednak wystartować z Kickstarterem, co powinno znacząco przyśpieszyć ten proces.

Call to Arms zapowiadany jest jako duchowy spadkobierca serii Men of War. W przeciwieństwie do tej serii akcja osadzona będzie w czasach współczesnych. Autorzy obiecują rozbudowaną taktyczną stronę starć, ale pojawi się również opcja przejęcia bezpośredniej kontroli nad pojedyncza. Gra powstaje wyłącznie z myślą o pecetach, a jej premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2014 roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2013-02-24 13:21:26