LOGOWANIE
Zarejestruj sie

CD Projekt przesuwa termin wydania Patrician IV

Firma CD Projekt podała nową datę premiery Patrician IV. Poślizg nie jest na szczęście duży - wielbiciele serii jej najnowszą odsłonę będą mogli nabyć już za niespełna tydzień.

Na 29 lipca CD Projekt przesunął termin wydania Patrician IV, najnowszej odsłony znanej serii gier strategicznych. Produkcja ukaże się nad Wisłą w rodzimej wersji językowej. - Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich fanów serii - pisze wydawca w oświadczeniu prasowym.

W pakiecie z podstawową wersją nabywcy otrzymają dodatek Patrician IV: Narodziny Dynastii, wprowadzający nowe elementy do trybu wieloosobowego i sześć scenariuszy, ale także rozmaite usprawnienia w rozgrywce, grafice i sztucznej inteligencji.

Seria Patrician na polski rynek powraca po ośmiu latach (trzecia część w Niemczech zadebiutowała co prawda już w roku 2000, ale pozostałe regiony musiały na nią czekać do roku 2003). Za dotychczasowe odsłony odpowiedzialna była załoga Ascaron, producentem najnowszej jest Gaming Mind Studios. Na Zachodzie Patrician IV jest dostępny od blisko roku. Średnia ocen, zgromadzonych przez portal Metacritic wynosi 66/100.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - gram.pl


Klemens
2011-07-24 21:40:04