LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Były dyrektor w EA dołącza do Zyngi

W szeregach Zyngi znaleźć można coraz więcej byłych pracowników Electronic Arts. Kolejnym jest Frank Gibeau.

Do zarządu firmy Zynga dołączył Frank Gibeau. W swoim pierwszym publicznym oświadczeniu w nowej roli skierował ciepłe słowa pod adresem swojego nowego pracodawcy, jak również jednego z założycieli spółki i jej dyrektora wykonawczego, Marka Pincusa. - Zynga ma produkty, ludzi i potężny plan niezbędny do zrealizowania misji, jaką jest łączenie ludzi z całego świata poprzez gry - stwierdził.

- Bezkompromisowa pasja żywiona przez Marka względem Zyngi i przywiązanie do gier społecznościowych jest niezrównane. Nie mogę się doczekać partnerowania mu i pozostałym członkom zarządu w trakcie tej nieprawdopodobnie ekscytującego czasu dla Zyngi i szerzej rozumianego przemysłu gier mobilnych - dodał Gibeau.

Nazwisko to jest zapewne doskonale znane tym, którzy uważnie śledzili przez ostatnie lata doniesienia z branży gier. Frank Gibeau był bowiem wieloletnim szefem EA Labels w Electronic Arts, później nadzorował także platformę Origin i dział EA Mobile. Na odejście z firmy zdecydował się w maju tego roku.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2015-08-08 10:55:36