LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Bridge Baron 21 - najbardziej zaawansowany program brydżowy na świecie

Techland opublikował komunikat poświęcony premierze gry Bridge Baron 21.

Firma Techland postanowiła wydać najnowszą edycję znanego na świecie programu Bridge Baron. Nowe wydanie oferuje wiele ulepszeń i nowości, gwarantujacych najwyższą jakość brydżowych rozgrywek.

Bridge Baron to najbardziej zaawansowany program brydżowy na świecie i jedyny program komputerowy znajdujący się na liście najlepszych graczy ACBL (Amerykańskiej Federacji Brydża Sportowego). Bridge Baron to także 5-krotny zwycięzca mistrzostw świata programów brydżowych.

Bridge Baron 21 to profesjonalna i trzymająca w napięciu rozgrywka od której trudno się oderwać.
Program pozwala także szybko i skutecznie uczyć się brydża od podstaw i pomaga w doskonaleniu swoich umiejętności.

Bridge Baron 21 to jedyny w Polsce program na światowym poziomie. Zadowoleni z niego będą zarówno profesjonalni gracze jak i osoby, które dopiero uczą się zasad gry.

Ulepszona grafika i nowy, przyjazny dla gracza interfejs, jeszcze bardziej skuteczny silnik licytujący i grający, 3 nowe systemy licytacyjne: Soloway Jump Shifts, Meckwell, Lebensohl after Reverses, sześć nowych Turniejów brydżowych za darmo, przyspieszona analiza w otwarte karty, 24 nowe problemy rozgrywkowe - to tylko niektóre z nowości i ulepszeń jakie oferuje Bridge Baron 21.

Bridge Baron to bardzo zaawansowany i w pełni profesjonalny program do gry w brydża. Jestem pewien, że usatysfakcjonuje zarówno wytrawnych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają grać. Bridge Baron 21 jest łatwy w obsłudze i zapewnia rewelacyjną rozrywkę wszystkim miłośnikom brydża.” - mówi Marian Szulc, red. naczelny miesięcznika "Brydż".

Premiera gry Bridge Baron 21 w cenie 99,00zł już 17.03.2011. Gra dostępna będzie m.in. w sieciach Empik, Saturn, MediaMarkt, Auchan, Carrefour a także w wielu sklepach internetowych.Klemens
2011-03-17 18:46:16