LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Bohaterowie Eldarów w nowym dodatku do DoW II

Zbliża się premiera drugiego dodatku do DoW II, więc Relic postanowił ujawnić kolejne szczegóły na temat jego bohaterów. Tym razem poznamy Eldaów.

W kampanii tej tajemniczej rasy uzyskamy dostęp do czterech dowódców. Najważniejsza ma być Kayleith, to na niej skupi się historia Eldarów. Ta pani, reprezentująca Autrarchów, będzie mistrzynią mobilności. Przyspieszenie swojego biegu, dalekie skoki, czasowe wzniesienie się w powietrze i przygotowanie ataku na przeciwnika - takie mają być jej umiejętności. Przy okazji może obdarować wrogów kilkoma wybuchowymi prezentami w postaci granatów.

Lepiej w kwestii zasadzek i kontrolowania posunięć wroga sprawdzi się Ronahn. Były zwiadowca światostatku Ulthwe dysponuje polem maskującym. Jeżeli gracz zainwestuje punkty w rozwój tej zdolności pole będzie mogło objąć pobliskie oddziały Eldarów. Pozwoli to pozbyć się słabiej opancerzonych przeciwników zanim ci zorientują się w sytuacji.

Trudno sobie wyobrazić Eldarów bez psioników. Tutaj gracze otrzymają dwójkę postaci. Veldoran leczy swoje rany poprzez wyssanie życia z wrogów lub spali ich na popiół, podczas gdy Prorokini Elenwe wspomoże sojuszników swoimi zdolnościami leczniczymi lub otoczy nieprzyjaciół specjalnym polem spowalniającym ruchy.

Trzeba przyznać, że z każdą kolejną informacją Retribution zapowiada się co raz ciekawiej.

Źródło:
Bambusek - gram.pl


Dziadó
2010-11-27 20:41:38