LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Blizzard ujawnia pierwsze postaci z nachodzącej gry MOBA Heroes of the Storm

Firma Blizzard pokazała dzisiaj pierwszą ilustrację z Heroes of the Storm – zapowiadanej gry z gatunku MOBA.

Heroes of the Storm to ambitny projekt firmy Blizzard, którego korzenie sięgają 2011 roku, a nazwa kilka razy była zmieniana. HotS będzie grą z gatunku MOBA, która ma z powodzeniem konkurować z prawdziwymi gigantami w tej dziedzinie, jakimi są League of Legends i Dota 2. Zanim jednak przekonamy się czy produkcja koncernu z Irvine ma szansę w tym starciu, możemy podziwiać pierwszy materiał ilustracyjny z Heroes of the Storm ujawniony przez Blizzarda na Twitterze.

Wśród bohaterów gier Blizzarda pokazanych na grafice da się rozpoznać postaci z klasycznego cyklu RPG Diablo, a także z serii kultowych strategii Starcraft, jest też sporo bohaterów z popularnego MMORPG World of Warcraft. Oto oni:

* Diablo,
* Szaman,
* Tychus Findlay,
* Nova,
* Anub’arak,
* Illidan,
* Lady Sylvanas Windrunner,
* Chen Stormstout,
* The Lich King.

Jak widać, na razie dominują postaci z cenionego MMORPG, których jest ponad połowa (pięć ostatnich pozycji na liście). Pozostaje tylko pytanie, które pewnie będzie sobie teraz zadawać wielu graczy – gdzie jest Sarah Kerrigan? Być może tę i dalsze informacje o grze (takie jak data premiery, której jeszcze nie ogłoszono) poznamy już za kilka dni, podczas tegorocznego BlizzConu.

Źródło:
"WildCamel" - GRY-OnLine


Klemens
2013-11-07 19:24:20