LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Bilety na BlizzCon jak woda

Kilkanaście minut wystarczyło, by z pierwszej partii biletów na Blizzcon 2009 pozostało tylko wspomnienie. Ci, którym dzisiaj nie udało się nabyć wejściówek, drugą szansę otrzymają 30 maja.

Wczoraj udostępniono pierwszy rzut biletów, umożliwiających wstęp na zamkniętą imprezę Blizzarda, Blizzcon 2009. Zgodnie z oczekiwaniami, tylko klienci dysponujący najlepszym refleksem zdołali pozyskać wejściówki. Sprzedaż potrwała bowiem zaledwie kilkanaście minut. Po ich upływie zapasy się wyczerpały.

Cena jednego biletu została ustalona na 125 dolarów. Za tę kwotę fani otrzymają możliwość przekonania się na własnej skórze, jak prezentują się projekty Blizzarda, które nie trafiły jeszcze na półki sklepowe. Chodzi tu przede wszystkim o StarCraft II i Diablo III. Dodatkowo na Blizzconie, tradycyjnie już, odbędą się panele dyskusyjne, aukcje czy konkursy. Uczestnicy imprezy otrzymają również specjalny upominek - unikatowy element w świecie World of Warcraft.

Wszyscy, którzy pragną uczestniczyć w tym wydarzeniu, mają jeszcze szansę na nabycie wejściówki. Druga partia biletów zostanie udostępniona 30 maja. Blizzcon 2009 zaplanowany jest na 21-22 sierpnia.

Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - Gram.pl


Klemens
2009-05-17 15:54:27