LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Besiege 1.0 już za kilka dni

18 lutego Besiege od Spiderling Studios doczeka się aktualizacji do wersji 1.0.

Wyjście z wczesnego dostępu oznacza również podwyżkę ceny, więc jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem tytułu, to jest to ostatnia szansa na skorzystanie z promocji. Obecnie gra kosztuje 35,99 zł.

Oczywiście wraz z aktualizacją 1.0 do rozgrywki wprowadzone zostaną nowe elementy. Z całą pewnością graczy ucieszy fakt odblokowania Krolmar - ostatniej wyspy dla trybu single player. Nie zabraknie na niej przeciwników, twierdz do zdobycia oraz ładnych widoczków. Jednak na dłuższą metę ciekawszym elementem może okazać się nowy rodzaj bloczków, z których będzie można budować śmiercionośne maszyny. Bloczki automatyzacji (automation blocks), gdyż o nich mowa, pozwolą tworzyć sekwencje działań uruchamiane jednym przyciskiem, bądź uaktywnią śmiercionośną machinę w określonych przez budowniczego warunkach – zastosowań z całą pewnością może być wiele. Oczywiście poza implementacją nowości aktualizacja załata również szereg mniejszych lub większych błędów.

Fanów z pewnością ucieszy fakt, że pomimo wydania wersji 1.0 twórcy deklarują, że nie zamierzają zaprzestawać prac nad rozwojem gry. Wychodzi na to, że nie będzie to jedynie kosmetyka, gdyż deweloperzy wspominają m.in. o nowych funkcjach.

Besiege to gra o tworzeniu wymyślnych machin oblężniczych, niosących śmierć wszystkiemu wokół. Tytuł znajduje się we wczesnym dostępie od stycznia 2015 roku i w ciągu ostatnich lat doczekał się wielu fanów. Besiege ma ponad 26 tys. recenzji na platformie Steam, z czego 95% jest pozytywnych, a sprzedane kopie gry można liczyć w milionach.

Źródło:
"Czaruś" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-13 17:27:10