LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battle.net – aktualizacja społecznościowa już dostępna

Battle.net rośnie w siłę. Pod koniec września aplikacja pojawiła się na komórkach, a zapowiadana wcześniej aktualizacja funkcji społecznościowych właśnie weszła w życie.

Główną atrakcją jest zakładka społeczności, zbierająca interakcje między graczami w jednym miejscu. Od teraz pod ręką będziecie mieli wszystkie prywatne czaty z graczami, ale uzyskacie też dostęp do zupełnie nowych grup, przeznaczonych do dyskusji w nieco szerszym gronie. Dodatkowo pojawił się status „niewidoczny”, a wiadomości można teraz także przesyłać osobom wylogowanym obecnie z aplikacji.

Dużą zmianą jest system podarunków, pozwalający na bezpośrednie przekazywanie znajomym cyfrowych prezentów. Wystarczy przy kupnie w sklepie zaznaczyć, dla kogo przeznaczony jest dar, a będzie on mógł odebrać paczkę kart, bohatera czy grę w dogodnym dla siebie momencie. W ramach drobnego testu każdy gracz otrzymał też prezent od samego Blizzarda w postaci darmowej paczki kart do gry Hearthstone. Możecie odebrać ją w zakładce oznaczonej ikoną świątecznej paczki. Dokonano też paru usprawnień w aspekcie dostosowania publicznego profilu. Gracze mogą wybrać pasujący do nich awatar, napisać nieco o sobie w zakładce informacyjnej czy zamieścić odnośniki do swoich mediów społecznościowych. Znajomi dowiedzą się zaś co ostatnio ogrywaliście, no chyba, że zmienicie status konta na prywatne.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-24 18:51:30