LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battlefleet Gothic: Armada opóźnione

Zła wiadomość dla czekających na Battlefleet Gothic: Armada – kosmiczną strategię czasu rzeczywistego w mrocznym uniwersum Warhammera 40,000.

Twórcy ze studia Tindalos Interactive zdecydowali się na przesunięcie premiery swojej produkcji na 21 kwietnia (poprzednio była mowa o marcu). Powodem mają być opinie przesłane przez graczy biorących udział w beta-testach produkcji, dostępnych dla osób składających zamówienie przedpremierowe w sklepie Steam lub na oficjalnej stronie produkcji. Jak wyjaśniają twórcy, dodatkowy czas pozwoli na skorzystanie z uwag społeczności w celu dopracowania gry.

Na pocieszenie Tindalos przygotowało dodatkowe atrakcje dla graczy. Pierwszą z nich będzie wprowadzenie orków jako grywalnej frakcji w ramach beta-testów, co ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Początkowo zielonoskórzy będą dostępni wyłącznie w trybie potyczki z komputerem, a dopiero później będzie można poprowadzić własne Waaagh! przeciwko żywym graczom. Z próbką sztuki wojennej orkowych chłopaków mogliśmy zapoznać się już wcześniej w ramach ostatniej misji prologu, a opublikowany zwiastun (głośny i wesoły w typowo orkowym stylu) oraz towarzyszący mu opis jednoznacznie wskazują na bardziej bezpośrednie podejście do bitew kosmicznych okrętów (czytaj: nagminnego taranowania wrogich jednostek).Drugim zadośćuczynieniem ma być dodanie kolejnej dodatkowej i darmowej floty dla nabywców edycji Early Adopter’s, dostępnej w przedsprzedaży oraz przez dwa miesiące po premierze pełnej wersji gry. Nie wiadomo jeszcze, jaka frakcja znajdzie się w tym zestawie razem z wcześniejszymi Kosmicznymi Marines. Oczywiście obie floty będą dostępne także jako płatne dodatki DLC.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-25 10:50:30