LOGOWANIE
Zarejestruj sie

BarCraft w Krakowie 11 marca, czyli turnieje i relacja na żywo z premiery dodatku dla StarCrafta II

W poniedziałek 11 marca w krakowskim klubie Literki przy ulicy Berka Joselewicza 21 o godzinie 17 rozpocznie się kolejne BarCraftowe spotkanie z grą StarCraft II.

Impreza, której organizatorem jest Esports eXperts, posiada medialny patronat Blizzard Entertainment Europe. Podobnie jak w przypadku innych spotkań tego typu, celem BarCrafta jest integracja fanów uniwersum StarCrafta, którzy w luźnej atmosferze mogą wziąć udział w turniejach, wygrywając przy tym nagrody oraz oglądnąć na żywo streamy z meczów rozgrywanych przez najlepszych graczy.

Organizatorzy poniedziałkowego spotkania przewidzieli w jego trakcie finały trzech turniejów, których zwycięzcy mogą liczyć na różnego rodzaju gadżety i niespodzianki. Kolejną atrakcją będzie relacja z europejskiego debiutu dodatku Heart of the Swarm. Specjalny event zorganizowany przez Blizzard w podparyskim Wersalu rozpocznie się o godzinie 19 i będzie wyświetlany w klubie z rzutnika na dużym ekranie. Konkretną listę tego co zobaczymy w trakcie premierowego spotkania z rozszerzeniem znajdziemy na oficjalnej stronie wydarzenia. O północy zebrani będą mogli kupić pudełkową wersję HotS za 115 zł. Promocja zorganizowana została razem ze sklepem Gry-OnLine.pl. Osoby zainteresowane nabyciem tytułu powinny zapisać się wysyłając maila ze zgłoszeniem na adres esportsexperts@gmail.com.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine


Klemens
2013-03-10 13:40:22