LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Bad Piggies przeszło na model free-to-play i dostało sporą aktualizację

Studio Rovio wypuściło aktualizację 2.0 do Bad Piggies, czyli udanej gry logicznej z 2012 roku. Dodaje ona masę nowych elementów i przestawia produkcję na model free-to-play.

Łatka dodaje do gry masę nowych części, które znajdujemy w skrzyniach, ukrytych na mapach. Każdego dnia możemy zdobyć maksymalnie trzy takie skrzynie. Ich zawartość jest losowa, ale jeśli nie spodoba nam się znalezisko lub będziemy mieli duplikaty to możemy wziąć niepotrzebne obiekty i wrzucić do niszczarki, która za pomocą prostego systemu craftingu zamieni nam surowce na inne części.

Przypomnijmy, że akcja Bad Piggies dzieje się w tym samym świecie co seria Angry Birds. Tym razem jednak przenosimy się na drugą stronę barykady – głównymi bohaterami uczyniono bowiem prosiaki. Również mechanizmy rozgrywki są zupełnie inne i jednocześnie znacznie ciekawsze. Zadaniem gracz jest bowiem konstruowanie szalonych maszyn zdolnych bezpiecznie przetransportować prosiaki na koniec planszy.

Gra zapewnia sporo swobody. Udostępnione części pozwalają zarówno na tworzenie pojazdów, jednostek latających, jak i wszelkiego rodzaju hybryd. Podzespołów jest całe zatrzęsienia i trudno zliczyć wszystkie możliwe kombinacje. Współgra z tym całkiem realistyczny silnik fizyczny, który jednocześnie powoduje, że nie ma jednego właściwego rozwiązania i każde wyzwanie da się pokonać na wiele różnych sposobów.

Bad Piggies dostępne jest w wersjach na systemy iOS, Android i Windows Phone. Aktualizację 2.0 otrzymały jednak tylko te dwie pierwsze. Edycja na WP wciąż kosztuje 1,60 euro i nie wiadomo, czy kiedykolwiek doczeka się późniejszych łatek.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-06-13 18:54:34