LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Anomaly Defenders nadchodzi – kolejna część polskiej serii strategicznej

Polski zespół deweloperski 11 bit studios zapowiedział dzisiaj czwartą odsłonę serii Anomaly.

Anomaly Defenders, określane jednak mianem „odwróconego tower offence” (w praktyce jest to tower defense), zostało dzisiaj ogłoszone przez twórców na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne wykorzystujące najpopularniejsze systemy operacyjne, z iOS i Android na czele.

Fabuła opowie historię starcia ludzkości z obcymi. Ludziom udało się przeżyć inwazję przeciwnika, ale zamiast chować głowę w piasek, najeżdżają na kosmitów. Nowa odsłona serii stworzonej przez polskie 11 bit studios pozwoli nam na wcielenie się w „dobrych” obcych, którzy muszą obronić swoją bazę przed atakiem „złej” ludzkości. Rozgrywka będzie polegać na budowaniu i rozbudowywaniu wież ochronnych (osiem różnych rodzajów plus trzy ulepszenia na każdą), które przeszkodzą wrogim jednostkom w osiągnięciu celu, jakim jest zlikwidowanie całego gatunku kosmitów. W przeciwieństwie do poprzedniczek, w Anomaly Defenders atakujemy, broniąc się w swojej bazie i czekając na ruch ze strony przeciwnika.

Zapowiedziana produkcja jest przeznaczona wyłącznie na rynek cyfrowej dystrybucji. Szczegóły na temat ceny (przypuszczamy, że nie przekroczy 50 zł) i daty premiery nie zostały jeszcze zdradzone. Zapewne więcej informacji poznamy w nadchodzących tygodniach, możliwe, że jeszcze przed czerwcowymi targami E3 w Los Angeles. Warto wspomnieć, że twórcy pracują ponadto nad nową marką reprezentującą gatunek wojennego survivalu - This War of Mine.

Źródło:
"qjin" - GRY-OnLine


Klemens
2014-04-03 15:13:14