LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Angry Birds Fight! to pierwsza w historii marki gra logiczna typu match-3

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami studio Rovio wypuściło Angry Birds Fight!, czyli pierwszą w historii tej marki grę logiczną typu match-3.

Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, tak jak praktycznie wszystkie gry studia Rovio wydane w ostatnim czasie.

Produkcja stanowi popularną obecnie kombinację gry logicznej match-3 z lekkimi elementami RPG. Rozgrywka nastawiona jest na toczenie pojedynków jeden na jednego, na planszach złożonych z 49 pól. Zostają na nie wrzucone różnorodne rodzaje ptaków i naszym zadaniem jest takie manipulowanie stadem, aby utworzyć ciągi przynajmniej trzech tego samego typu. Zależnie od rodzaju wchodzących w skład kombinacji ptaków aktywujemy różnorodne ataki, używamy przedmiotów oraz korzystamy z umiejętności specjalnych. Natomiast ilość zwierząt w ciągu decyduje o sile akcji.

Gracze mogą dodatkowo wpływać na przebieg starć poprzez wyposażanie swoich bohaterów w coraz lepszą broń oraz pancerze. Zwycięstwa nagradzane są punktami doświadczenia, które pozwalają rozwijać umiejętności postaci. Angry Birds Fight! pozwala na samotną rozgrywkę przeciwko sztucznej inteligencji, co służy głównie jako trening przed prawdziwą zabawą, jaka czeka w trybie multiplayer, umożliwiającym zmierzenie się z graczami z całego świata.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2015-06-11 19:17:26