LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ancestors Legacy - obejrzyj zapis misji z polskiego RTS-a

Gliwickie studio Destructive Creations wypuściło obszerny materiał wideo ze swojej następnej gry, czyli RTS-a Ancestors Legacy.

Filmik trwa 22 minuty i stanowi zapis jednej z misji dostępnych w kampanii. Jest on opatrzony komentarzem dewelopera i daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt.Cała misja rozgrywa się nocą i ukazuje grupę wikingów, którzy wpierw muszą wykraść żywność z gospodarstwa rolnego i siedziby myśliwego, a potem uwolnić swoich kompanów, schwytanych podczas wcześniejszej bitwy. Gracz ma początkowo do dyspozycji jedynie niewielką grupę wojowników, więc konieczne jest stosowanie podejścia skradankowego, przynajmniej dopóki nie uzupełni on swoich sił.

Jako, że do debiuty projektu pozostał jeszcze ponad rok, więc gra znajduje się wciąż na dosyć wczesnym etapie produkcji. Jest to wyraźnie widoczne w wypuszczonym właśnie materiale, a cała misja wydaje się mocno oskryptowana. Mimo to całość prezentuje się obiecująco i oczywistym jest, że Ancestors Legacy to zdecydowanie najambitniejszy projekt w dotychczasowym dorobku studia Destructive Creations.

Przypomnijmy, że Ancestors Legacy zmierza na pecety oraz konsolę Xbox One. Premiera planowana jest na ostatni kwartał przyszłego 2018 r.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-09-10 18:27:41