LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ancestors Legacy – data premiery i otwarta beta polskiej strategii

Studio Destructive Creations ujawniło w przesłanej wiadomości prasowej datę premiery gry Ancestors Legacy.

Polska strategia czasu rzeczywistego ukaże się 22 maja na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych. O planowanej wersji na PlayStation 4 nic nie wspomniano. Ponadto od dziś użytkownicy PC-tów będą mogli testować projekt w ramach otwartej bety na Steamie. Deweloperzy udostępnili w niej tryb multiplayer z wszystkimi czterema frakcjami, które pojawią się w pełnym wydaniu. Pojedynki toczymy w formatach 1 na 1, 2 na 2 lub 3 na 3 na jednej mapie. Drużyny możecie tworzyć zatrudniając sztuczną inteligencję, znajomych albo dołączając do lobby, w którym gra sama znajdzie Wam partnerów.

To jeszcze nie wszystko, gdyż ekipa Destructive Creations przygotowała również nowy zwiastun Ancestors Legacy. Możecie na nim usłyszeć modlitwy bitewne odmawiane przez wojowników poszczególnych frakcji.

Na koniec pragniemy jeszcze poinformować o starcie zamówień przedpremierowych. Grę kupicie na Steamie w cenie 134,99 zł. Dodatkowo pre-ordery nagradzane są cyfrową edycją kolekcjonerską Ancestors Legacy, zawierającą ścieżkę dźwiękową autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza oraz albumem z grafikami koncepcyjnymi.

Komputerowe wydanie będzie też dostępne w wybranych krajach, w tym i u nas, w wersji pudełkowej. Podobnie jak w przypadku cyfrowego wydania, w cenie standardowej wersji otrzymacie bogatszą edycję. Znajdziecie w niej wszystko to, co zostało już wymienione, tylko w wydaniu fizycznym (muzyka na płytach CD, papierowy artbook), a dodatkowo drukowaną instrukcję i etui z klapką.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-06 20:48:06