LOGOWANIE
Zarejestruj sie

All Walls Must Fall ukaże się na PC 8 sierpnia w ramach Early Access

Niemieckie studio inbetweengames ogłosiło, że taktyczna gra tech-noir z widokiem izometrycznym, All Walls Must Fall trafi na Steam w ramach Early Access 8 sierpnia (na PC, Mac i Linux).

W studiu swe miejsce znaleźli trzej byli pracownicy Yager, mający na swym koncie Spec Ops: The Line i Dead Island 2.

Jak podkreśla zespół, All Walls Must Fall to połączenie XCOM i Braid. Gracze przenoszą się do Berlina, roku 2089, w którym Zimna Wojna nigdy się nie zakończyła, a obie strony konfliktu przez 150 lat kontrowały swe posunięcia technologicznymi wynalazkami. W wyniku niespodziewanego wybuchu bomb atomowych wszystko zostaje zniszczone. Obie strony wysyłają więc agentów w przeszłość, by dowiedzieli się, kto odpowiada za katastrofę i jej zapobiegli, zanim wszystko zamieni się w popiół.

W czasie rozgrywki skaczemy ciągle do tej samej, zapętlonej nocy, by odkryć spisek, przez który Zachód i Wschód nieustannie się zmagają. Granice między obiema stronami zacierają się, ciężko wybrać, kogo wesprzeć i komu można zaufać.

Poziomy i kampania generowane są proceduralnie, a więc rozpoczynając grę od nowa, za każdym razem czeka nas nieco inna rozgrywka.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2017-07-31 17:07:24