LOGOWANIE
Zarejestruj sie

After Dark pierwszym dużym dodatkiem do strategii Cities: Skylines

Przy okazji targów gamescom 2015 studio Colossal Order i firma Paradox Interactive zapowiedziały After Dark – pierwszy duży dodatek do gry Cities: Skylines.

Najważniejszą nowością w DLC będzie cykl dobowy, który – ciekawostka – nie zostanie zarezerwowany jedynie dla nabywców dodatku, lecz wejdzie także w skład aktualizacji mającej ukazać się przy okazji jego debiutu. Rzecz jasna, wprowadzenie następstwa pór dnia nie będzie jedynie efektem wizualnym – po zmroku mieszkańcy oddadzą się innym czynnościom niż za dnia, natężenie ruchu ulicznego ulegnie osłabieniu itd.

Poza tym w grze pojawią się typowo nocne budynki i funkcjonalności, ale żeby móc się nimi nacieszyć, trzeba będzie już wyłożyć trochę grosza (jeszcze nie wiadomo, ile dokładnie) na After Dark. Strefy handlowe będą mogły zostać nastawione na specjalizację plażową – oczywiście pod warunkiem odpowiedniego, nadbrzeżnego zlokalizowania – lub wypoczynkową, szczególnie aktywną nocami. Oprócz tego pojawią się m.in. więzienia, do których będą trafiać przestępcy, taksówki, międzynarodowe lotniska (znacznie większe niż te budowane dotychczas) oraz ścieżki rowerowe wraz z właściwymi im środkami lokomocji.

Niestety, na razie nie wiemy, kiedy nastąpi premiera Cities: Skylines – After Dark. Nie jest też jasne, czy rozszerzenie będzie dostępne wyłącznie dla pecetowców, czy zostanie wypuszczone również dla posiadaczy Xboksa One, którzy w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy mają otrzymać podstawowe wydanie Cities: Skylines, zgodnie z zapowiedzią z gamescomowej konferencji Microsoftu. Na koniec warto wspomnieć, że dodatek w wersji PC nie podniesie wymagań sprzętowych gry – innymi słowy, ruszy na tych samych komputerach, które były w stanie poradzić sobie z „podstawką”.

Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine


Klemens
2015-08-07 08:15:14