LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Adaptacja Westworld nową grą twórców Fallout Shelter

Znane z gry Fallout Shelter studio Behaviour Interactive i Warner Bros. Interactive zaprezentowały grę Westworld - stworzoną na podstawie popularnego serialu i filmu z lat 70. produkcję strategiczno-symulacyjną przeznaczoną na urządzenia mobilne. Tytuł jest już dostępny między innymi w Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Malezji i Tajlandii.

W Westworld wcielamy się w nowego pracownika Delos, czyli korporacji stojącej za stworzeniem ogromnego parku rozrywki, w którym odwiedzający mogą przenieść się między innymi do czasów Dzikiego Zachodu. Jest on zapełniony przez zaawansowane androidy, których celem jest zapewnienie gościom wszelkiej rozrywki. Pomoc w zarządzaniu tak drogim przedsięwzięciem nie jest jednak prosta. Najmniejszy błąd może doprowadzić do wielomilionowych strat. Dlatego zanim protagonista zostanie dopuszczony do prawdziwej pracy, musi najpierw pomyślnie przejść przez próby przygotowane przez symulator i zbudować możliwie najbardziej efektywny park rozrywki.

Rozgrywka w Westworld jest bardzo podobna do tej znanej z Fallout Shelter. Po pierwsze, trzeba odpowiednio zaplanować swój park – zbudować kolejne przybytki i laboratoria, rozwijać je oraz odblokowywać nowe. Po drugie, tak stworzone przez siebie centrum rozrywki należy „zaludnić” Hostami, czyli wspomnianymi androidami, które mają zapewnić gościom odpowiedni poziom zabawy. W grze jest ich ponad 170. Każdego z nich można ulepszyć tak, by jeszcze sprawniej wykonywał swoje zadania. Po trzecie w końcu, aby upewnić się, że wszyscy odwiedzający opuszczą park zadowoleni, trzeba sprawnie zarządzać robotami, przypisując ich do poszczególnych amatorów mocnych wrażeń w zależności od potrzeb. Oczywiście należy uważać. Androidy mogą się zbuntować, zatem niezbędne jest przeprowadzanie regularnej diagnostyki, naprawy oraz korekt w SI.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-02 14:40:45