LOGOWANIE
Zarejestruj sie

AMD Gaming Evolved App - optymalizacja gier i funkcje społecznościowe w jednym miejscu

Firma AMD weszła we współpracę z serwisem Raptr i stworzyła specjalną aplikację dla użytkowników komputerów PC, pozwalającą optymalizować ustawienia graficzne gier i nie tylko.

AMD Gaming Evolved App jest rozwinięciem konkurencyjnego oprogramowania GeForce Experience, które automatycznie dopasowuje ustawienia grafiki w wybranych produkcjach pod posiadany sprzęt. W odróżnieniu od rozwiązania firmy Nvidia, której pracownicy sami testują i dopasowują gry do swoich podzespołów, dane AMD zbierane są na podstawie sugestii użytkowników.

Do tego program zapewnia dostęp do opcji społecznościowcyh, w tym możliwości robienia screenów i publikowania ich w serwisach Facebook, Twitter i Raptr, rozmawiania w czasie zabawy ze znajomymi czy też strumieniowania nagrań z rozgrywki. Możliwe jest także zdobywanie różnych nagród, tylko za samo korzystanie z programu.

Aplikację można pobrać z jej oficjalnej strony, przy czym należy mieć na względzie, że znajduje się ona w fazie testów beta, wiec nie jest to skończony produkt. Do tego optymalizacja gier obecnie oferuje wsparcie tylko dla garstki produkcji, których pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2013-10-11 16:46:49