LOGOWANIE
Zarejestruj sie

60 Parsecs! - zapowiedziano kontynuację polskiego 60 Seconds!

Poznański zespół Robot Gentleman Studios zapowiedział kontynuację popularnego 60 Seconds!

Projekt zatytułowany został 60 Parsecs! i zmierza na pecety oraz niesprecyzowane jeszcze konsole. Na razie autorzy nie są jeszcze gotowi podać planowanej daty premiery.

Tworząc 60 Parsecs! studio Robot Gentleman ponownie postawiło na klimaty retro-futurystyczne. Jednak tym razem zamiast zarządzać rodziną próbującą przetrwać w bunkrze przeciwatomowym obejmiemy dowództwo nad grupą astronautów. Akcja osadzona zostanie w alternatywnej wersji lat 50. ubiegłego wieku, w czasach gdy kosmos stał się nowym frontem zimnej wojny. Zadaniem gracza będzie opiekowanie się załogą statku, której w ostatniej chwili udało się uciec z rozpadającej stacji kosmicznej.

Na początku rozgrywki otrzymamy sześćdziesiąt sekund na ewakuację ze stacji. Ta minuta będzie musiała nam wystarczyć na zebranie potrzebnych przedmiotów i przygotowanie się do podróży. Oczywiście, w tak krótkim czasie zgromadzimy jedynie podstawowe zapasy, co wymusi potem oszczędne gospodarowanie m.in. pożywieniem oraz paliwem rakietowym.

Podczas zabawy będziemy dowodzili załogą, podejmowali trudne decyzje, zarządzali surowcami oraz eksplorowali proceduralnie wygenerowaną galaktykę, próbując znaleźć drogę powrotną na Ziemię. Całość projektowana jest tak, aby ukończenie 60 Parsecs! zajmowało niewiele czasu, ale jednocześnie aby każda taka sesja była mocno odmienna od poprzednich, co ma zachęcić graczy do wielokrotnego przechodzenia gry.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-06 17:02:25