LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Święta z The Sims 2

The Sims 2 Festive Edition – pakiet składający się z podstawowej wersji gry oraz wymienionego wyżej dodatku. Entuzjaści symulatora ludzkiego życia powinni pospieszyć się z zakupem długo oczekiwanego rozszerzenia, gdyż będzie ono dostępne jedynie w okresie zbliżających się Świąt.

Po raz kolejny koncern Electronic Arts wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów gry The Sims 2, zapowiadając do niej skromny dodatek. W związku z nadchodzącą Gwiazdką amerykański koncern zaanonsował produkt o nazwie Festive Holiday Stuff, będący zbiorem nowych przedmiotów do najlepiej sprzedającej się pecetowej gry ostatnich lat.

W skład add-onu wejdą dokładnie 62 rzeczy. Wśród nich znajdziemy takie atrakcje jak świeczniki, choinki, bałwanki, bożonarodzeniowe wieńce, okienne witraże czy dwa modele dziadków do orzechów. Nie zabraknie także kolorowych ozdób oraz unikatowych strojów (w tym ubrania samego Świętego Mikołaja).

Festive Holiday Stuff będzie można pobrać samodzielnie lub zaopatrzyć się w niego, kupując tzw. The Sims 2 Festive Edition – pakiet składający się z podstawowej wersji gry oraz wymienionego wyżej dodatku. Entuzjaści symulatora ludzkiego życia powinni pospieszyć się z zakupem długo oczekiwanego rozszerzenia, gdyż będzie ono dostępne jedynie w okresie zbliżających się Świąt.

Źródło:
GRY-OnLine

Świeta z The Sims 2 112844,1.jpg


Klemens
2006-11-19 11:28:37
Świeta z The Sims 2 112844,1.jpg