LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Świąteczne spotkanie z Heroes of Might and Magic 3

GOG.com opublikował wczoraj komunikat poświęcony Preludium Mistrzostw Polski Heroes of Might and Magic 3.

Już jutro o godzinie 16:00 będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo stream z Preludium Mistrzostw Polski Heroes of Might and Magic® 3 prosto z krakowskiego studia Nervariena. W meczu pokazowym na mapie losowej Jebus Cross XL zmierzą się Inomagic oraz Tuttek. Pierwszy z zawodników to legenda sceny Heroes 3, Tuttek to natomiast znany streamer Hearthstone i Artifact oraz prywatnie oddany fan Heroes.

Podczas streamu odbędzie się również wielki turniej wiedzy o Heroes of Might and Magic z nagrodami od GOG.COM! Widzowie będą mogli wziąć w nim udział za pośrednictwem aplikacji Kahoot, odpowiadając na pytania, które pojawią się podczas streamu.

Preludium jest zwiastunem planowanych na 2019 rok Mistrzostw Polski Heroes of Might and Magic® 3 i zostało zorganizowane we współpracy GOG.COM z NVIDIAGeForce Polska i Jaskinią Behemota! Komentatorami meczu będą Mateusz Jarzembski oraz Lech Olczak (wicemistrz Polski w Heroes III), gospodarzem studia będzie zaś popularny caster League of Legends: Łukasz "Leo" Mirek.

Transmisja będzie dostępna na kanałach NVIDIAGeForcePL oraz GOG.COM.

28 grudnia, godzina 16:00! Zapraszamy!.Klemens
2018-12-28 14:19:21