LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ściągnij 700 numerów komiksów Marvela za darmo

Dzięki platformie ComiXology wszyscy miłośnicy komiksów mają dwa dni na ściągnięcie kilkuset darmowych komiksów od Marvela.

Gratka dla fanów komiksów! Od tej chwili aż do nocy z wtorku na środę (5:00 rano polskiego czasu) można za darmo i zupełnie legalnie pobrać aż 700 pierwszych wydań ze stajni Marvel Comics. To oczywiście oznacza, że nie będziecie wiedzieć, od którego zacząć czytanie i generalnie stracicie mnóstwo wolnego czasu.

Przedstawiciele Marvela na trwającym w Teksasie festiwalu SXSW (South by South West) ogłosili promocję, dzięki której platforma cyfrowej dystrybucji komiksów – ComiXology – udostępni na kilkadziesiąt godzin sporą część swoich zbiorów. Możecie spróbować wejść na oficjalną stronę ComiXology, by zobaczyć całą listę darmowych komiksów, ale chwilowo fani z całego świata napierają na serwery z siłą setek lokomotyw, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście można też skorzystać z darmowej mobilnej aplikacji ComiXology (tutaj znajdziecie ją w wersji na iOS, a tutaj na Androida), choć czytanie komiksów na telefonie nie należy do najwygodniejszych. Poza tym tutaj również występują duże problemy z połączeniem się, otwarciem strony itp. Szwankuje też system bilingowy (jest wymagany do darmowego pobrania komiksu).

Chętni i cierpliwi będą mogli zapoznać się m.in. z pierwszymi numerami przeróżnych komiksów z serii Avengers (46 numerów), Fantastycznej Czwórki (11 numerów), Hulka (17 numerów), Spider-Mana (56 numerów) czy X-Menów (117 numerów). A to przecież tylko wierzchołek tej laserowej, antygrawitacyjnej, zmutowanej, odzianej w ciasny kostium góry lodowej.

Źródło:
"fsm" - GRY-OnLine


Klemens
2013-03-11 19:00:35