LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Warhammer: Mark of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos
Sztab VVeteranów
Tytuł: Warhammer: Mark of Chaos
Producent: Black Hole Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-12-12
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 74% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Warhammer: Mark of Chaos Screen 1 Warhammer: Mark of Chaos Screen 2 Warhammer: Mark of Chaos Screen 3
Mark of chaos to kolejna gra osadzona w świecie Warhammera. Odpowiada za niego firma Black Hole Games składająca się w głównej mierze z wielbicieli RTS-ów (np: Starcrafta), co samo w sobie jest wyróżniającą rekomendacją. A ponieważ twórcy mają na swoim koncie Armie Exigo gdzie nacisk położony był na walkę nie inaczej jest i tym razem.
Historia opowiedziane w grze skupia się na konflikcie ras Chaosu i Imperium. Wygnane przed rokiem zło powraca silniejsze niż kiedykolwiek, a naszym zadaniem będzie poprowadzenie jednej ze stron konfliktu. Do wyboru mamy cztery zróżnicowane rasy oraz najemników. Armia Imperium, oraz Wysokie Elfy stoją po jednej stronie barykady. Po drugiej zaś znajdziemy Skavenów (szczurołaki) oraz oczywiście wojska Chaosu.

Rozgrywka składa się tylko i wyłącznie z walki. Za każdą wygraną bitwę otrzymujemy złoto, za które będziemy mogli dokupić nowe silniejsze jednostki. Herosów, których poprowadzimy do boju będziemy musieli także rozwijać, tak aby byli przydatni podczas ogromnych starć. Te zaś są naprawdę spektakularne. Liczby jednostek idą w setki a nawet tysiące. Oddziały mają swoje mocne i słabe strony, a w walce decydującym czynnikiem jest morale. Możemy także wyzwać wrogiego bohatera na pojedynek, co w przypadku wygranej na pewno wpłynie na wszystkie oddziały.

Oprawa Mark of Chaos jest prześliczna. Jednostki są znakomicie animowane, a sztuczna inteligencja również jest niczego sobie. Dodatkowo tryb Multiplayer jest bardzo dopracowany, a dzięki szybkości oferuje przednią i niezobowiązującą zabawę.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
06.08.2010 | blazejco12345 » ●●●● χ
25.04.2010 | Namo » Dobrze to opisałeś,pisząc krótko..
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję