LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ultimate General: Gettysburg

Ultimate General: Gettysburg
Sztab VVeteranów
Tytuł: Ultimate General: Gettysburg
Producent: Game-Labs
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 64% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Ultimate General: Gettysburg Screen 1 Ultimate General: Gettysburg Screen 2
Ultimate General: Gettysburg to strategia czasu rzeczywistego.
Pod komendę gracza oddanych bowiem zostanie tysiące jednostek i nie jest to bynajmniej chwyt propagandowy – toczymy walki z udziałem rzeczywistych oddziałów o autentycznej liczebności, które też i zachowują się po ludzku – ich ostrzał bynajmniej nie jest morderczo skuteczny i banalnie przeliczalny, morale odgrywają jeśli nie ogromną, to co najmniej dużą rolę, a starcie dwóch podobnie uzbrojonych pułków nie musi się skończyć obustronną i wyrównaną rzezią, sporo bowiem zależy także od ukształtowania terenu, wzajemnego usytuowania, manewrowości etc.

Wielkim atutem gry jest jej realizm – w trakcie rozgrywki użytkownik zetknie się z tymi samymi trudnościami, z którymi mierzyć się musiał Lee czy jego antagoniści spod flagi Unii. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by okazać się od nich mądrzejszym i spróbować rozstrzygnąć bitwę inaczej, niż się to zdarzyło w historii.

Tu jednak objawia się kolejna zaleta gry – komputerowi przeciwnicy bynajmniej nie działają wedle prostych schematów, ich algorytmy sztucznej inteligencji są dużo bardziej skomplikowane. Już przy najprostszych ustawieniach komputerowy adwersarz potrafi być wyzwaniem, cóż dopiero mówić o wyższych poziomach trudności.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję