LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tom Clancy Rainbow Six Lockdown

Tom Clancy Rainbow Six Lockdown
Sztab VVeteranów
Tytuł: Tom Clancy Rainbow Six Lockdown
Producent: Red Storm
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: FPS
Premiera Pl: 2006-05-26
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 72% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Tom Clancy Rainbow Six Lockdown Screen 1 Tom Clancy Rainbow Six Lockdown Screen 2 Tom Clancy Rainbow Six Lockdown Screen 3
W grze Tom Clancy’s Rainbow Six: Lockdown ponownie poprowadzisz drużynę Rainbow, najbardziej elitarną jednostkę antyterrorystyczną na świecie, do akcji na nieprzyjaznym terenie. Terroryści grożą użyciem broni biologicznej, a za główny cel obrali sobie właśnie Twój oddział.
Tym razem walka toczy się więc nie tylko o ochronę bezbronnych cywilów, lecz także o przetrwanie samej organizacji. W Rainbow Six: Lockdown czeka na gracza ekscytująca kampania w trybie gry pojedynczej, w której wcielisz się w postać dowódcy - Dinga Chaveza - który nigdy nie pozostawia towarzyszy w potrzebie albo aroganckiego snajpera - Dietera Webera - który zawsze trafia w cel. W dalszym ciągu gra opiera się na umiejętnym kierowaniu podległym nam oddziałem szturmowym oraz bardzo celnym strzelaniu. Do dyspozycji gracza oddano ogromną ilość realistycznego uzbrojenia (42 sztuki, w tym kilka nowych egzemplarzy) oraz wieloma urządzeniami specjalnymi, takimi jak noktowizory, czujniki ruchu, tarany do wyważania drzwi i tym podobne. W tej grze ułamki sekund faktycznie decydują o życiu Twoim, Twoich ludzi, cywilów i terrorystów. Kiedy skończysz już kampanię pojedynczą złożoną z 16 pełnych akcji misji, rusz na wirtualne pole walki i pokonaj wrogów w emocjonującym trybie multiplayer. Rainbow Six: Lockdown posiada świetną oprawę graficzną oraz wysoki poziom SI komputerowych graczy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję