LOGOWANIE
Zarejestruj sie

This War of Mine

This War of Mine
Sztab VVeteranów
Tytuł: This War of Mine
Producent: 11 bit studios
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 2014-12-05
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 90% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
This War of Mine Screen 1 This War of Mine Screen 2
This War of Mine to nietypowa gra pozwalająca się wcielić w cywilów walczących o przetrwanie w warunkach wojny domowej.
Rozgrywka dzieli się na dwa tryby – podczas dziennego zajmujemy się leczeniem ran, pichceniem pożywienia oraz ogólną dbałością o nasze lokum i podopiecznych. Gdy jednak zapadnie zmrok, możemy (teoretycznie nie musimy, permanentne braki muszą jednak być uzupełniane) delegować jedno z nich na przeszukiwanie miasta w poszukiwaniu wartościowych zapasów i materiałów, które wspomogą nas w przetrwaniu.

Szybko jednak okazuje się, że główne zagrożenie dla nas stanowią ludzie, i to zagrożenie śmiertelne w jak najbardziej dosłownym znaczeniu tego słowa. Niektórzy wprost żywią wobec nas agresję, inni po prostu chronią swoje zasoby, z większością zaś musimy się ścigać przy przeszukiwaniu ruin. Wstrząsającym dla mnie doświadczeniem było znalezienie się pod ostrzałem snajperskim, mimo że moja postać szukała tylko jakiegokolwiek jedzenia.

Atutem produkcji jest też oprawa audiowizualna. Całość utrzymana jest w dość mrocznej tonacji, celowo przesyconej szarościami i o rozmazanych konturach. Pewne pocieszenie niesie muzyka z dominującymi motywami gitar, jak też możliwość ewentualnego ustawieniu w radioodbiorniku (o ile nim dysponujemy) muzyki klasycznej.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
25.02.2019 | tenshi_chan » Cudowna gra na wiele godzin, choć jak już dotrwała
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję