LOGOWANIE
Zarejestruj sie

They Are Billions

They Are Billions
Sztab VVeteranów
Tytuł: They Are Billions
Producent: Numantian Games
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75% procent
Głosuj na tę grę!

They Are Billions - data premiery i zwiastun kampanii The New Empire

Zespół Numantian Games ujawnił, kiedy strategia They Are Billions opuści wczesny dostęp.
They Are Billions, czyli pecetowa strategia studia Numantian Games, od kilkunastu miesięcy święci triumfy we wczesnym dostępie. Do tej pory pozwala jednak tylko na samodzielne potyczki. Teraz autorzy wreszcie ujawnili, kiedy zagramy w tryb fabularny.

Autorzy właśnie poinformowali, że aktualizacja z wyczekiwaną kampanią The New Empire zadebiutuje 18 czerwca tego roku. Wraz z jej premierą gra opuści wczesny dostęp. Twórcy wypuścili również zwiastun wprowadzający w fabułę tego trybu. Podczas zabawy będziemy podróżowali po świecie, zakładając kolonie oraz eksplorując stare fortece kryjące utracone technologie, które pomogą nam w walce z hordami zainfekowanych.Wraz z premierą kampanii odblokowane zostaną dwa nowe scenariusze do trybu survivalowego:
* Deep Forest - prosta i łatwa mapa, mająca zaznajomić graczy z podstawowymi zasadami rządzącymi rozgrywką.
* The Caustic L
ands - najtrudniejszy z dotychczasowych scenariuszy survivalowych, gdzie upadłe kolonie mogą zająć nawet 30% mapy.

Ponadto dostępne już wcześniej scenariusze poddane zostaną liftingowi, dzięki czemu zyskają nowe zagrożenia i lepiej zbalansowany poziom trudności.

Przypomnijmy, że They Are Billions ta strategia, której wczesna wersja zadebiutowała w Steam Early Access 12 grudnia 2017 roku. Produkcja okazała się zaskakującym przebojem i w ciągu miesiąca znalazła 400 tysięcy nabywców.

Twórcy nie podali od dłuższego czasu oficjalnych wyników sprzedaży, ale według szacunków płatnej wersji serwisu SteamSpy produkcja rozeszła się w ponad 800 tys. egzemplarzy. There Are Billions nadal cieszy się również sporą popularnością. Według strony Steam Charts wczoraj, w najgorętszym momencie dnia, w tytuł bawiło się 1900 osób. Te wyniki bez wątpienia solidnie wzrosną po premierze kampanii i dodatkowych scenariuszy.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję